HISTORIE SPOLEČNOSTI

Společnost CZECH STYLE, spol. s r.o. se od svého vzniku v r. 1999 zabývala hlavně koncepčním dovozem, prodejem a vývozem pneumatik vyrobených na závodech bývalého Sovětského svazu . Prvořadým úkolem v počátcích firmy bylo získat pověření od výrobce pneumatik pro výhradní prodej a zastupování v řízeních před státem v daném regionu . Majitelé po rozsáhlém testování výrobců v RUSKU nakonec vsadili na NIŽNĚKAMSKÉHO VÝROBCE pneumatik značky KAMA (jedná se o největšího výrobce pneumatik v Rusku) . I v současné době máme rozpracováno několik projektů s výrobci pneumatik, které nám umožňují být v centru dění a podílet se na zavádění nových produktových řad do výroby.

V roce 2007 si vedení společnosti vytyčilo nové cíle zaměřené na oblast poskytování služeb dopravcům a motoristům. V rekonstruovaném areálu ve Zlíně-Malenovicích byla otevřena nová protektorovací linka pro nákladní pneumatiky s tzv . studenou protektorací. Autoservisní dílny, které po úplném dokončení budou disponovat dvěma stáními pro motocykly, třemi stáními pro osobní vozy, montážním kanálem pro nákladní vozy a další halou se dvěma samostatnými nákladními stáními . Samozřejmostí je kvalitní zázemí pro doplňkový prodej ND.

Nemalé prostředky byly vloženy i do další pobočky v Praze v rámci rozšiřování poskytovaných služeb . Každá pobočka byla vybavena mobilním servisem. Naše mobilní pneuservisy jsou schopny provést montáž až do velikosti 56“.

Zároveň jsme vybudovali celorepublikovou obchodní síť pro prodej celého pneumatikářského sortimentu . V roce 2010 jsme se stali druhým největším prodejcem nákladních pneumatik koncernu Goodyear v ČR. V současné době provozujeme obchodní činnost ve třech střediscích – Zlín, Praha a Brno . Od původního specifického a úzkého zaměření firmy se orientace mění ke schématu výroba – prodej – servis – vlastní import – vlastní export s rozhodujícím podílem vlastních protektorů a zboží koncernu Goodyear v obratu společnosti s cílem další možné úspěšné expanze na trhu .

Od roku 2009 je společnost CZECH STYLE členem sítě Premio, která byla založena v roce 1996 v Německu a je v evropském měřítku již několik let zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb, pestrosti nabízených značek a v neposlední řadě optimálního poměru ceny a výkonu.

Síť Premio neposkytuje pouze klasický pneuservis, ale nabízí mnohem víc – kromě kompletní péče o pneumatiky včetně jejich sezónního uskladnění poskytuje i služby v oblasti diagnostiky vozidla, jeho geometrie, servisu brzd, tlumičů, podvozku i výfuku,výměny kapalin, atd.

V roce 2010 se firma CZECH STYLE stala součástí sítě nezávislých profesionálních autoservisů spolupracujících pod chráněnou obchodní značkou QUALITY SERVICE (Q- SERVICE), která chce v povědomí zákaznické – motoristické veřejnosti vystupovat jako alternativa autorizovaných, resp. značkových autoopravárenských sítí a chce být zárukou profesionální opravy vozidla, používání kvalitních náhradních dílů a osobního přístupu ke každému zákazníkovi – motoristovi.

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA NAŠEM WEBU: czstyle.cz